ASEKOL – organizacja odzysku sprzętu, baterii i opakowań. KOMPLEKSOWE usługi dla wprowadzających.
Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej inicjatywie ekologicznej zorganizowanej przez firmę Allianz Polska w ich warszawskiej siedzibie. W ramach akcji pracownicy mogli oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a w zamian otrzymać sadzonki roślin – symbol troski o środowisko i odpowiedzialnego podejścia do codziennych wyborów.
W wydarzeniu udział wzięli również przedstawiciele Asekol PL, wspierając inicjatywę organizacyjnie oraz edukacyjnie. To doskonały przykład na to, jak firmy mogą angażować swoich pracowników w realne działania prośrodowiskowe, budując jednocześnie świadomość i odpowiedzialność społeczną.
Cieszy nas rosnące zainteresowanie tematyką prawidłowego postępowania z elektroodpadami – szczególnie w środowisku pracy. Takie akcje nie tylko wspierają gospodarkę o obiegu zamkniętym, ale także integrują zespoły i pozwalają firmom realnie wpływać na otoczenie.
Działania ekologiczne podejmowane przez biznes stają się dziś standardem – coraz częściej są postrzegane nie jako dodatki wizerunkowe, lecz jako element nowoczesnego i zrównoważonego modelu zarządzania. Allianz Polska pokazuje, że można łączyć te wartości z konkretnymi, dobrze zaplanowanymi działaniami.
Na zdjęciu: Małgorzata Krueger i Michał Tyszkiewicz z Asekol PL, Piotr Prajs z Allianz oraz członek zarządu Allianz – Ioannis Kotsianos.
Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy świetnej akcji!