Ekologiczny weekend w Placu Unii

Chcieliśmy podzielić się z Wami krótkim podsumowaniem naszej ostatniej akcji „Smart Ecobox w Placu Unii”! 

22 i 23 września mieliśmy okazję spotkać się z Wami w Placu Unii, gdzie prezentowaliśmy nasz innowacyjny pojemnik Smart Ecobox do segregacji drobnych elektrośmieci. Byliście fantastyczną publicznością i z wielką przyjemnością dzieliliśmy się z Wami naszym rozwiązaniem, które ma pomóc w odpowiednim utylizowaniu sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii.

W ramach akcji uruchomiliśmy również drugi punkt zbiórki elektroodpadów. Razem udało nam się zebrać aż 150 kg odpadów.

W trakcie tych dwóch dni razem tworzyliśmy piękne lasy w słoiku, przygotowaliśmy pyszne musli, stworzyliśmy kule do kąpieli, a także daliśmy drugie życie starym t-shirtom podczas warsztatów ekologicznych. Każdy, kto wziął udział w tych warsztatach, miał okazję nauczyć się nowych umiejętności i stworzyć coś pięknego z materiałów, które mogłyby trafić na śmietnik.

W ramach podziękowania za Waszą aktywność i wsparcie, rozdaliśmy łącznie 450 sadzonek ziół, a uczestnicy głównego konkursu niedługo zostaną poinformowani o wynikach i szczęśliwcy otrzymają wyjątkowe słuchawki Bang & Olufsen!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za udział w naszej akcji. To dzięki Wam udało się osiągnąć te wspaniałe rezultaty. Wasza pasja i zaangażowanie w kwestiach ekologicznych naprawdę nas inspiruje. Razem możemy wiele zdziałać!

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wspólna akcja na rzecz przyrody i ekologii. Trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie nasze profile, bo na pewno jeszcze się spotkamy!

Dziękujemy raz jeszcze i trzymamy kciuki za Wasze ekologiczne inicjatywy! 

Podobne wpisy

W czym tkwi sukces Asekolu?

W czym tkwi sukces Asekolu?

Sukces to pojęcie wieloaspektowe, a w naszej firmie rozkwita w wielu postaciach. Zgodnie z opinią naszego dyrektora zarządzającego – Mirosława Baściuka, to przede wszystkim zasługa ludzi..
czytaj wiecej
Asekol Everest Expedition

Asekol Everest Expedition

Cel wyprawy Celem wyprawy Mateusza Waligóry jest dotarcie na Mount Everest z poziomu morza z wykorzystaniem jedynie siły własnych mięśni, bez emisji zbędnych zanieczyszczeń,.
czytaj wiecej
Nowe wydanie biuletynu

Nowe wydanie biuletynu

W biuletynie m.in: prawidłowe oznakowanie i wymagane informacje dołączane do sprzętu dla gospodarstw domowych, wywiad z podróżnikiem Mateuszem Waligórą, jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych – interpretacja.
czytaj wiecej
Back to top button