Edukacja podczas Susz Triathlon

Susz Triathlon jest najstarszą imprezą triathlonową w Polsce. Osoby związane z bieganiem, pływaniem i kolarstwem często mówią o niej „kultowa”.

W ostatni, gorący weekend czerwca, byliśmy po raz kolejny partnerem wydarzenia , które przyciągnęło setki sportowców i fanów z całej Polski – Susz Triathlon 2024.

W trakcie trwania zawodów przekazywaliśmy informacje na temat zbierania elektroodpadów, podkreślając znaczenie prawidłowej segregacji i korzyści odzysku surowców.

Podczas Susz Triathlon wiele osób odwiedziło stoisko Asekol PL. Mówiliśmy o dostępnych rozwiązaniach, które ułatwiają prawidłową segregację elektroodpadów.  Zaprezentowaliśmy także próbki odzyskiwanych frakcji.

Stałym elementem naszych spotkań są także zabawy i konkursy dla dzieci. Dzieci bawiły się na edukacyjnym torze przeszkód oraz grały w ekologiczne warcaby, a najmłodsi mieli do dyspozycji kolorowanki.

Gorąco kibicowaliśmy wszystkim zawodnikom startującym w zawodach!

Dzięki obecności Asekol PL na Susz Triathlon 2024, mogliśmy przekazać istotne informacje na temat recyklingu elektroodpadów, promując odpowiedzialne podejście do ochrony środowiska.

Podobne wpisy

Podsumowanie październikowych wydarzeń

Podsumowanie październikowych wydarzeń

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem podsumowaniem naszej niezwykle aktywnej i inspirującej działalności w październiku. Ten miesiąc obfitował w wartościowe wydarzenia i sukcesy, które chcielibyśmy.
czytaj wiecej
Sukces Asekol Everest Expedition!

Sukces Asekol Everest Expedition!

21 maja o godz. 6.55 Mateusz Waligóra stanął na szczycie Mount Everestu, na wysokości 8848,86 m.
czytaj wiecej
Szkolenie

Szkolenie "Obowiązujące i nadchodzące zmiany w przepisach opakowaniowych"

19 czerwca 2024 (środa) Godz. 10.00-12.30 Zakres szkolenia: Zapraszam do zarezerwowania czasu, aby uczestniczyć w spotkaniu na żywo. Po webinarium wszyscy zgłoszeni otrzymają prezentację oraz nagranie. Zgłoszenia.
czytaj wiecej
Back to top button